NASIL DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞABİLİRSİNİZ?
Ağustos 20, 2020
Tümünü göster

GO GLOBAL PROJESI NEDİR?

Go  Global Projesi Nedir?

 

Dijital ticaret, dijital dönüşümün tüm hızıyla yaşandığı günümüzde, dünyadaki sınırları ortadan kaldırdı. Bir birey olarak, dünyanın herhangi bir noktasındaki herhangi bir dijital satış platformuna internet ile erişip, mekan, zaman gözetmeksizin, arzu ettiğimiz ürünleri satın alıyor, bunları kapımıza kadar getirtiyoruz. Diğer taraftan, yurt dışında yerleşik tüketiciler de Türkiye’deki platformlara ve kanallara erişim sağlayarak, seçtikleri ürünleri satın alıp ve kendi ülkelerine getirtebilirler.

İşte bu nedenle, sınır ötesi dijital ticaretin stratejisini iyi kurgulamanız lazım. Öncelikle kendinize birkaç soru sorma ile başlayabilirsiniz.

  1. Hedef kitleniz kimler?
  2. Hangi ülke pazarları buna uygundur? Raporları okudunuz mu ve doğru analiz edebildiniz mi?
  3. Hedef kitleniz hangi sosyal platformları kullanıyorlar?
  4. Bu operasyon için ayıracağınız bütçe nedir?
  5. Hedeflerinizi belirlediniz mi?
  6. Gibi…

Dijital platformlarda yapacağınız her çalışma size olumlu dönüş verecektir fakat burada önemli olan nokta doğru kişi ile temasta mısınız, bu iş için ne kadar zaman ve kaynak harcadınız? Eğer bu işi Manuel olarak yapmaya çalışıyorsanız inanın bu iş sizin için samanlıkta iğne aramak gibi olacaktır. Sonuca ulaşmanız çok uzun sürecektir. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz. Dijital platformlarda yapacağınız operasyonların stratejilerini belirleyerek sizi doğru kişiye yönlendiriyoruz. İhtiyaç halinde, bu hizmeti uçtan uca da tasarlayarak ve sizin ekibinize danışmanlık vererek yahut paylaşımlı ekibimiz ile de operasyonu yönetebiliriz. (B2B, B2C).

Go Global Projesi AVANTAJLARI

Go Global Projesine katıldığınız zaman, ekibinizi büyültmüş ve tamamen esnek bir yapıya geçmiş oluyorsunuz. Çok çalışarak değil, akıllı çalışarak sonuca çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. Başlıca avantajlarımız;

  • Her sene ayırdığınız reklam bütçelerini (Fuara katılma, dergilere ilan verme gibi) daha verimli kullanacaksınız. Ayırdığınız bütçenin daha azı ile daha fazla potansiyel müşteriye ulaşacaksınız.
  • Müşterinin sizi bulmasını beklemeyeceksiniz. Artık siz talep yaratıp potansiyel müşteriler sizi fark edecek.
  • Tüm iş operasyonunuzu dijital araçlar ile yeniden dizayn edip sizin zamanınızı harcayan tüm gereksiz işleri otomatik filtrelendirip, sadece sonuç odaklı çalışacaksınız.
  • Size özel hazırlanacak iş geliştirme eğitimlerine dahil olacaksınız.

Go Global Projesi kimler için uygundur

Go Global projesine ihracat yapmak isteyen, müşterilerini ve satışlarını arttırmak isteyen ve yurt dışında kurumsal ya da kişisel marka oluşturmak isteyen herkes katılabilir. Go Global Projesine katılması gereken 5 iş insanı tipi,

Peki siz hangisisiniz? Hemen ücretsiz 15 dakikalık toplantımızı yapalım ve size özel yol haritanızı belirleyelim!

Formu doldurun hemen size ulaşalım : – TIKLAYIN –

Konuşmayı başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabilirim?